MINU LUGU

Armas ilusõber, tere tulemast.  Mul on nii hea meel, et oled siia jõudnud. ♡  

Mina olen Eliko - Oriflame'i brändipartner, kvalifitseeritud jumestaja ja ilunõustaja. 

Minu suureks sooviks on tuua Sinuni lihtsad ilunipid ja -nõuanded, mis on jõukohased kõikidele, sõltumata vanusest ja kogemusest. Teen Sulle teadmiste omandamise ja rakendamise võimalikult lihtsaks, kasutades ainult ühe ilubrändi tooteid. Minu ilu- ja äriblogist leiad postitused ainult Oriflame'i toodetega.

Miks nii? Ikka selleks, et Sa ei peaks mööda poode ringi jooksma või internetiavarustes tunde veetma ning tooteid otsima. Kõik minu postitustes kasutatud tooted saad kerge vaevaga ühest kohast. Miks just Oriflame, sellest saad lugeda minu postitusest "MIKS ORIFLAME?" ning kui oled leidnud endale vajalikke ja põnevaid Oriflame'i tooteid, vaata rubriiki "TULE TIIMILIIKMEKS". Lisaks ilunõuannetele soovin Sulle tutvustada Oriflame'i unikaalset ärimudelit, mis baseerub Oriflame'i edukusredelil.KUID KES OLEN MINA?

Sügavamale ilumaailma sukeldusin ca 2017. aastal, kui hakkasin kasutama Rootsi kosmeetikabrändi Oriflame'i tooteid. Tol ajal ma väga ei teadnud, kuidas oleks õige enda näonaha eest hoolitseda või milliseid tooteid peaksin kasutama. Kõik oli ju katse-eksitusmeetodil proovitud. Olen pidevalt võidelnud akne probleemiga ning varem kasutasin sellega tegelemiseks väga tugevaid ja kuivatavaid puhastusvahendeid, mis rasu ja vistrikud vaos hoiaks, samal ajal otsisin mõnusat rasvast ja tummist kreemi, mis tugevatest puhastusvahenditest tingitud kuivuse probleemiga tegeleks. Tagant järele vaadates mõtlen, oh õudust! Tegelikult ju ise toitsin enda aknet ning tekitasin naha kuivuse probleemi. Lihtsalt ei teadnud, kuidas enda näonaha eest hoolt kanda. Muidugi pöördusin enda probleemiga ka nahaarsti poole, kuid ka tugevad aknevastased rohud ja kreemid ei olnud niivõrd efektiivsed, et oleksin tulemusega rahul olnud.

Niisiis, jõudis Oriflame minu ellu väga õigel ajal. Käisin mitmel näohoolduse koolitusel, kus kasutati Oriflame'i tooteid ning tekkis teadmine ja huvi. Teadmine, millised tooted minu nahale sobivad ning huvi selle vastu, mida ma endale peale määrin või suhu pistan. Minu jaoks oli see midagi uut ja nii põnevat, et hakkasin ka iseseisvalt näonaha hooldamise kohta informatsiooni koondama ning otsustasin õppida jumestajaks. Muidugi tegin suured korrektuurid ka enda toitumises. Muuhulgas tekkis koolitustel käies tunne, et nii põnev oleks ka ise teisi nõustada. Arvestades, et Oriflame'i toodete tarbimisega “kaasnes” mentor, kes mind Oriflame'i “eluga” pidevalt kursis hoidis, oli väga loogiline samm kasutada edaspidisel praktiseerimisel just Oriflame'i tooteid. Täna, mitu aastat hiljem, olen kvalifiteeritud jumestaja, Oriflame'i toodete ja võimaluste suur austaja, kirglik ilusõber ja ilunõustaja ning peaaegu vabanenud ka enda akne probleemist. Minu õpingute kohta saad lugeda täpsemalt SIIT.

Mina usun Oriflame'i - Oriflame'i kvaliteetsetesse toodetesse ning võimalustesse. Ole Kaunis! Teeni raha! Naudi! Need on Oriflame'i kolm võimalust, mida ka ise igapäevaselt kasutan.

Usun, et ka Sina saad soovi korral Oriflame'st abi - kas enda jaoks õigete toodete valimisel, elustiili muutustel või miks mitte ka raha teenimisel. Loodan, et leiad siit enda jaoks vajalikku informatsiooni ning kindlasti ära pelga mulle soovi korral ka kirjutada.

Teie ELIKO SK


Email again: