Iluminutid: Kuidas enda juuste eest hoolitsen

2020. aasta kevade kolmapäeva õhtutel toimus "ELIKO SK - Oriflame brändipartner" Facebook lehel "iluminutid" live, kus rääkisin erinevatel iluteemadel. Kõik "iluminutid on jätkuvalt Facebookis kättesaadavad, kuid mõningad on leitavad ka blogist.
2020. aastal on minu juuksed väga suure usinusega kasvanud ning väga paljud on tundnud huvi, kuidas ma enda juuste eest hoolt kannan. Sellest ajendatuna rääkisin 08.04.2020 iluminutite raames Oriflame juuksehooldustoodetest, mis on leidnud väga kindla koha minu igapäevases juuksehoolduses. Toon Sinuni minu lemmikud Oriflame'i Wellness by Oriflame juukse- ja küünevitamiinid, pesu-, erihooldus- ja viimistlustooted.

WELLNESS BY ORIFLAME JUUSTE-JA KÜÜNEVITAMIINID

Alustasin 08.04.2020 taas Wellness by Oriflame juuste-ja küünevitamiinide kuuriga juuste ja küünte tugevdamiseks. Usun, et hetkel on suurepärane aeg juuste kosutamiseks, kuna külmad ilmad on just läbi saanud, juuksed vajavad toitmist ja ergutamist ning muidugi paistab üha eredamalt pilvepiiril päike, mis meie juustele just armu ei anna. Päike võib muuta meie juuksed tuhmiks, kuivaks ning rabedaks.

Miks tasub Wellness by Oriflame juuste- ja küünevitamiini kuuri teha? Kuna need toetavad nii naiste kui ka meeste juuste ja küünte tervist. Tegemist on juukseid ja küüsi tugevdava toidulisandiga, mis sisaldab juustele ja küüntele kõike vajalikku: tsinki, seleeni, rauda, C vitamiini, aminohappeid ja taime ekstrakte. Seleen toetab normaalsete juuste head seisundit ning tsink normaalsete küünte head seisundit. Kui tunned, et Sinu juuksed või küüned "karjuvad" turgutuse järele, siis kindlasti soovitan kuuri läbi teha. Sinu juuksed ja küüned tänavad Sind Wellness by Oriflame küüne- ja juustevitamiini kuuri eest. :) Lisainfo Wellness by Oriflame juuste- ja küünevitamiinide kohta leiad siit.
Wellness by Oriflame juukse- ja küünevitamiinid

Kindlasti tasub vitamiinikuuri tehes meeles pidada, et tulemust ei tasu oodata üleöö ning kuurist on vähe abi, kui ei järgita ettenähtud juhiseid. Seega tuleb kuuri teha ettenähtud aja jooksul ning päeva jooksul võtta vajalik annus kapsleid. Wellness by Oriflame juuste- ja küünevitamiine võetakse järjest kolm kuud (12 nädalat), kaks tabletti päevas, soovitavalt toidu ajal. Seejärel tuleb teha vähemalt kolmenädalane paus ning vajadusel võib kolmekuulist kuuri korrata. Sobib kasutamiseks koos Oriflame WellnessPackiga.


PESUTOOTED

Oriflame'il on juustepesu toodete osas lai valik, kuid minu südame on täielikult võitnud Milk&Honey juuksehoolduse sari. ♥ Milk&Honey sarja toodetes on kasutatud orgaanilise piima ja mee ekstrakte, mis teevad minu juuksed imeliselt pehmeks, läikivaks ja mõnusaks. Kas teadsid, et piim on toitaineterikas suurepärane looduslik niisutaja, mis teeb puhastamise käigus juuksed pehmeks; mesi aga aitab juukseid elavdada ning hooldada, et juuksed oleksid säravad ja läikivad. Milk&Honey juuksehoolduse sarjast kasutan Milk&Honey Gold šampooni (vt siin), palsamit (vt siin) ja juuksemaski (vt siin). Siinkohal tasub mainida, et mina enda juukseid ei värvi ning oman täielikult loomulikku juuksetooni. Igatahes värvimata juustele on Milk&Honey juuksepesutooted imelised.

ERIHOOLDUSTOOTED

Erihooldustoodete osas kasutan igapäevaselt Oriflame'i Eleo sarja: päevaseks hoolduseks Eleo kaitsvat juukseõli (vt siin) ja öiseks hoolduseks Eleo Night Elixir toitvat ning taastavat öist juukseõli (vt siin). Miks ma kahte juusteõli kasutan? Juuste puhul üritan järgida sama põhimõtet nagu näonaha puhul. Nii nagu näonahk vajab päevasel ajal kaitset erinevate välismõjude eest (nt tolm, saaste, päike jms), vajavad kaitset ka juuksed. Seetõttu kannan päevasel ajal juukseid kaitsvat juukseõli. Samas, nii nagu näonahk vajab öisel ajal öökreemi, mis toidab meie näonahka ning aitab naharakkudel taastuda, vajab päevasest räsimisest taastumist ka meie juuksed. Selleks pakun juustele öist taastumist ja toitmist justnimelt öise juukseõliga. Seni on olnud minu loogika juusteõlide kasutamisel selline.

Rääkides Eleo sarja juukseõlidest lähemalt, siis neil on imeline aromaatne ja luksuslik lõhn. Ega nendes sisalduv koostiski alla jää. Eleo päevane juukseõli sisaldab looduslikke argaania- ja roosiõlisid, takjat ja F-vitamiini. Tegemist on kerge koostisega, mis ei jäta rasvast tulemust. Kaitseb juukseid, toidab imeliselt juukseid ka päevasel ajal ja silub juuksekarva pinda. Sama luksuslik koostis on ka Eleo taastaval ja toitval öisel juukseõlil. Öine õli sisaldab hinnalist Jaapani kaamelia õli, mis on Ida-Aasiast pärit iidne iluravivahend, aidates juukseid niisutada ning luua juuksekarva ümber kaitsva kihi, mis tugevdab ja elustab juukseid juurtest otsteni. Lisaks leiab öisest õlist juukseid tugevdavat looduslikku argaaniaõli, juuste loomulikku rasueritust reguleerivat takjajuureõli, juuste kammitavust parandavat roosiõli ning vitamiin F-i, mis aitab parandada juuste seisundit, tugevdades juukseid seestpoolt. Kerge, mitterasvane, padjakindel hooldus. Ärgates naudid kaunemaid juukseid! :)

Kolmanda
 erihooldustootena soovitan Love Nature nisu ja kookosõliga kuumõli kuivadele juustele (vt SIIN). Toode, mida mina nädalas korras kindlasti kasutan. Teeb samuti juuksed mõnusalt pehmeks ja siledaks. Nagu nimigi ütleb, sisaldab Love Nature kuumõli nisu ja kookost. Nisu aitab juuksekarva tugevdada; kookosõli on suurepärane koostisosa just oma juukseid hooldavate omaduste poolest. Kuidas kuumõli kasutada? Aseta avamata tuub 1 minutiks kuuma vette, masseeri soojenenud tuubi sisu pestud, rätikukuivadele juustele, lase mõjuda 15-20 minutit ning pese juuksed ja loputa. Lihtne, kui tõhus! :)
Milk&Honey palsam ja šampoon, Eleo öine ja kaitsev juukseõli, Love Nature kuumõli
VIIMISTLUSTOOTED

Kuna minul on suhteliselt pikad juuksed ning need kipuvad juuksejuurelt jääma pigem peadligi ning ludud, vajan kohevuse ja volüümi andmiseks erinevaid tooteid. Peamiselt kasutan juustele volüümi lisamiseks HairX Advanced Care Style Smart seonguvahtu (vt siin) ja HairX kuivšampooni (vt siin ja siin). Kindlasti minu jaoks kaks asendamatut toodet. Lisaks ei tohi ära unusta seda, et juuste küümtöötlemisel (nt föönitamine, sirgendamine, lokitamine jm) on vaja juukseid kaitsta - kuumtöötles on juustele kõige hullem! Juuste kaitmiseks kuumtöötlemisel kasutan HairX Advanced Care Style Smart kuumakaitsega soenguspreid. Kaitseb juukseid kuni 220°C.
SOOVID TOOTEID PROOVIDA JA KUULUDA MINU TIIMI?

Oriflame's saab tooteid mugavalt kulleriga koju või smartposti tellida läbi isikliku kliendinumbri, mis annab Sulle -20% tootehinnalt. Isikliku kliendinumbri saad registreerida siit. Registreerides kliendinumber antud lingi kaudu, saad kuuluda minu toredasse tiimi ning nautida muid minu tiimi hüvesid. Kui soovid täpsemat infot, ära pelga mulle kirjutada eskuusk@gmail.com
________________________

Kuidas Sina enda juuste eest hoolt kannad? Jaga mulle ja teistele enda teadmisi ja kogemusi.Eelmine
Naiste orientaalsed lõhnad

Vastused puuduvad

Email again: