Reisimine Oriflame'ga: Elise kogemus

Mina usun, et Oriflame täidab unistusi! Paljude inimeste unistus on reisimine ja maailma avastamine, kuid tihtipeale jääb see piiratud vahendite tõttu kättesaamatuks. Oriflame soovib, et see nii ei oleks, mistõttu võimaldab oma lojaalsetel klientidel osa saada põnevatest ja eksklusiivsetest reisidest ning seda täiesti tasuta. 
27. mail rääkis Elis minu Facebooki'i lehel enda kogemusest Oriflame'ga reisimisel. Kus ta käis ning kellega? Kuidas ta sinna sai? Kas ta soovitab Oriflame'ga reisida? Vaata videot ja kuula tema lugu reisimisest Oriflame'ga! 

PS! Alanud on Tuneesia 2021 liidriseminarile kvalifitseerimine! Vaata ka alltoodud videot, mis Sind Tuneesias ees ootaks! 
LIIDRITE SEMINAR TUNEESIAS 2021

Kvalifikatsiooniperiood
4'2020-3'2021

Ühtsus, kindlameelsus ja kirg kirjeldavad Oriflame'i konveretse. Reisi 2021. aastal meiega Aafrikasse - Liidrite seminarile Tuneesias!

4 päeva kaunis Hammametis. Suurepärane paik, kus saada tunnustatud, arendada end professionaalselt, lõbutseda, kohtuda ja õppida kõige edukamatelt Oriflame'i liidritelt üle Euroopa. Too enda ellu põnevust ning imelised hetked on Sind ees ootamas!

Tuneesia 2021 konverents on kõikidele Oriflame klientidele kättesaadav. Võimalus kvalifitseeruda ka neil, kellel on hetkel 0% tase. 

Kuidas tundub? Soovid tulla meiega Tuneesia Liidrite seminarile?

Kirjuta mulle julgelt eskuusk@gmail.com või Facebook'is privaatselt ja räägime täpsemalt, kuidas Sina saad meiega liidrite seminarile kaasa tulla! Usu mind, see reis on võimalust väärt!Järgmine
Raha teenimine Oriflame'is

Vastused puuduvad

Email again: