Raha teenimine Oriflame'is

Paljud teavad Oriflame'i kui Rootsist pärit kosmeetikabrändi, kuid tegelikult on Oriflame midagi palju enamat.  Oriflame on bränd, mis lisaks kosmeetikatoodete müügile võimaldab ettevõtlikel inimestel tegeleda ettevõtlusega ning teenida raha põhitöö kõrvalt või põhitööna. 
Oriflame usub, et äritegevusega tegelemine põhitöö kõrvalt või põhitööna peab olema kõigile kättesaadav ja taskukohane. Ettevõtlusega alustamine Oriflame'is on madalate riskidega ning alustada saad sümboolse liitumistasuga. Oriflame'i kliendinumber, mida Sulle alustamiseks vaja on, maksab Sulle registreerimisel 1 euro. See, kuidas seod oma iluäri ja igapäevase elu, s.o kas muudad selle põhitegevuseks või teed päevatöö kõrvalt, on Sinu valik. Kui võtad vastu otsuse, et soovid Oriflame's raha teenida ja kuulud minu tiimi, võid igaljuhul arvestada, et toetan Sind Sinu teekonnal. Samuti on Oriflame loonud hulganisti koolitusi, artikleid ja muu vajaliku Sinu edu saavutamiseks. 

Vaata minu videost millised võimalused on Sul raha teenimiseks Oriflame'is. 


SOOVITUSMÜÜK


Oriflame'is on raha teenimine võimalik läbi soovitusmüügi. Mis on soovitusmüük? Lihtsustatult on soovitusmüük Sinu poolt Oriflame'i toodete soovitamine enda sõpradele, tuttavatele, kolleegidele või võõrastele inimestele, lähtudes Sinu kogemusest ja kliendi vajadusest. Juhul, kui klient sooritab ostu, saad Sina antud soovituste eest raha. Kliendi vajaduse põhiselt on Sul võimalik soovitada Oriflame toodet, mis on Sinu kogemusest lähtuvalt talle parim lahendus. Oluline on, et usud selle toote toimimisse, Sa üritad teda aidata, Sul on soov lahendada kliendi probleemi ning soovitad kliendile toodet, mis just Sulle meeldib.  

Soovitusmüük ei erine väga palju igapäevaelus meie poolt sõpradele või lähedastele antud soovitustest. Küll soovitame sõbrannale head toidukohta või perele head filmi. Seda enamasti enda kogemusest lähtuvalt. Vahe on lihtsalt selles, et restorani- või filmisoovituse eest ei saa Sa eelduslikult raha, kuid Oriflame toodete soovitamise eest enamasti küll. 


REGISTREERI ORIFLAME'I KLIENDINUMBER

Esmalt. Kui Sa jõudsid otsusele, et Sa soovid Oriflame'i tooteid ainult iseendale tellida või soovid alustada raha teenimisega Oriflame'is, on Sul vaja Oriflame'i lojaalset kliendinumbrit. Ootan Sind enda tiimi, et saaksin Sind alati juhendada ning saaksid osa minu tiimi hüvedest (vt siia). 
Oriflame'i lojaalse kliendinumbri registreerimisel on Sul võimalik säästa raha ilutoodetelt, mida ostad endale või oma perele. Oriflame'i tooted on kliendinumbri omajale -20% soodsamad. Samuti on Sul võimalik teenida raha oma müügilt või kutsuda teisi oma meeskonnaga liituma ning teenida raha ka oma grupi müügilt. Paljud Oriflame'i kliendid teevad edukat kärjaari täiskohaga, kuid mitmed on valinud võimaluse müüa tooteid ka vabal ajal ja teenida toodete müümisega lisaraha. Sina ise otsustad, millal ja kui palju Sa töötada tahad. Olles Oriflame'i lojaalne klient, tähendab see paindlikke töötunde ja võimalust investeerida oma aega Sinule sobival viisil. See, millise võimaluse kasuks otsustad Sina, on Sinu valik. Oled alati teretulnud ning oodatud liituma Oriflame'i suure kogukonnaga. 

Millest alustada? Alustuseks võid tellida kataloogi, mida saad nii ise sirvida kui ka sõpradele ja kolleegidele tutvustada. Samuti võid soetada testreid või esitlustooteid, mida teistele näidata või ise proovida, et end Oriflame'i tootevalikuga kurssi viia. Kuuludes minu tiimi, on Sul uue lojaalse kliendina käepärast ka kogenum lojaalne klient ehk sponsor ehk mina, kes saab Sind juhendada ja aidata. Kuuludes minu tiimi, tutvustan Sulle Oriflame'i ja varustan Sind kõige olulisema informatsiooniga, mida alguses vajad.


1. TEENIMISVÕIMALUS: KOHENE TULU


Soovita ja müü tooteid. Kohene tulu on tooteid müües teenitav tulu, s.o Oriflame'ilt toodete ostmine kataloogihindadest soodsamalt ja müügiga teenitav summa on kohene tulu. Teenid kohest tulu kliendihinna (hind kataloogis ja kodulehel) ja lojaalse kliendi hinna (hind, mida maksad Oriflame'ile toodete eest) vahe ulatuses. Lojaalse kliendi hinnad on kliendihindadest 20% soodsamad. 

Toon Sulle näite. Näitad kliendile Oriflame'i kataloogi ning ta soovib soetada Novage komplekti, mille kliendihinnaks on kataloogis 66,99 eurot. Sina, kui Oriflame'i kliendinumbrit omav isik, saad tema poolt väljavalitud Novage komplekti soetada hinnaga 53,59 eurot. Hinnavahe on 13,40 eurot. Sinu tulu Novage nahahoolduse komplekti müümisel on 13,40 eurot. Mõtle, kui Sa pakud Novage komplekti näiteks 10-le sõbrannale - sellisel juhul on Sinu kohene tulu 134 eurot, mis on juba üsna arvestatav summa. Kas pole?

150 BP = 30%. Kui Sinu tellimus on ühe kuu lõikes vähemalt 150 BP väärtuses, saad järgmisel kuul lisasoodustust -10% ehk Sinu allahindlus on kokku -30%. Sõltuvalt toote hinnast, on igal Oriflame'i tootel oma väärtus boonuspunktides (BP). BP on märgitud iga toote juures (vt näidiselt "80 BP"). Mida kallim toode, seda kõrgem BP arv. 

2. TEENIMISVÕIMLUS: TIIMI LOOMINE 
(s.o allahindlustasemed)

Kutsu inimesi Oriflame'i ehk registreeri neile nende enda lojaalne kliendinumber. Registreerides inimestele Oriflame'i kliendinumber (PS! märgivad Sind enda sponsoriks), millega nad saavad teha ise tellimusi ja kasutada -20% soodustust, saad sa kasvatada enda tiimi. Aidates neil endale ja perele tooteid tellida või juhendades neid, kuidas teistele tooteid müüa, suurendad ka enda teenimisvõimalusi. 

Oma tiimi kasvatades saad Sa samal ajal tegeleda ka kohese tulu teenimisega, s.o soovitada tooteid inimestele, kellel Oriflame'i lojaalset kliendinumbrit ei ole, samas kutsudes inimesi Oriflame'i ja kasvatada enda tiimi. Ilmselt mõtled, et miks Sa peaksid enda tiimi looma, kui Sul on mugav tooteid müüa ning teenida kohest tulu, s.o 20%? Jah, Sul on õigus, kliendile Oriflame'i kliendinumbrit registreerides jääd Sa mingis osas enda kohesest tulust ilma, kuid sellegi poolest ma soovitan Sul soovijatele nende enda Oriflame lojaalne kliendinumber registreerida. Miks? Kuna Sul on võimalus hakata ronima mööda edukusredelit. Edukusredel määrab taseme, kus lojaalne klient parasjagu asetseb, s.o kui Sa alustad, oled Sa 0% ning mida enam oma äri kasvatad, seda suuremaid hüvesid naudid. 

Tiimi loomisel hakatakse Sinu tasu arvestama igas kataloogiperioodis (s.o igal kuul) Sinu isiklikust müügist ja Sinu isikliku grupi müügist. Arvestuse aluseks on BP, mis liidetakse kokku Sinu isiklikust müügist ja grupi müügist. Mida rohkem BP moodustub Sinu isikliku ja grupi müügi peale kokku, seda paremini Sul läheb. Käesolevas artiklis ma ei räägi pikemalt, kuidas arvestatakse tasu tiimi loomisel, kuid teen kindlasti selle kohta eraldi blogipostituse. 

Toon siinkohal välja, et kui Sa sooviksid tegeleda ainult kohese tulu teenimisega, samas edukusredelil ronida, siis kahjuks jääb edukusredelil ronimine lühikeseks. Meil kõigil on ööpäevas 24 tundi ning lihtsalt ajalise piirangu tõttu ei ole reaalselt ja füüsiliselt võimalik sedavõrd palju tooteid inimestele soovitada, et edukusredelil kõrgele tõusta. Edukusredelil tõusmiseks on Sul vaja oma toimivat tiimi. Kohese tulu teenimisega ulatub Sinu igakuine tasu mõnesaja euroni, kuid oma tiimi loomisega ja edukusredelil ronides, tõuseb Sinu igakuine teenistus mitmekordselt. 

Tutvu alltoodud edukusredeliga ja saa aimu, milline edu võib Sind Oriflame's oodata. 
Edukusredel
3. BOONUSED


Lühidalt öeldes on boonused on tasu toetamise, koolitamise ja juhendamise eest, mille tulemusena saavutasid Sinu lojaalsed kliendid 24% allahindlustaseme (PS! Allahindlustasemest ehk nn tiimi loomisest teen eraldiseisva blogipostituse). Edukusplaanis on kuus boonust. Kui Sinu lojaalsed kliendid saavutavad 24% allahindlustaseme, siis nad eralduvad Sinu isiklikust grupist ja neist saavad eraldunud grupid. Alates sellest hetkest ei teeni Sina sponsorina enam allahindlusi nende gruppide tegevusmahu pealt, vaid hakkad kvalifitseeruma hoopis boonustele. 

Boonustel ma pikemalt ei peatuks. 

4. RAHALISED PREEMIAD

Rahalisi preemiaid makstakse ühekordse tasuna edukusredelil teatud tiitli saavutamisel. Edukusplaani esimese ehk direktori tiitli saavutamisega makstakse Sulle ühekordne rahaline preemia summas 1000 eurot ja järgnevate tiitlitega see tõuseb kuni 1 000 000 euroni. Vaata ülal esile toodud edukusredelit, et saada aimu, millise tiitli saavutamisega kui suur rahaline preemia makstakse. 


ANNA ENDALE VÕIMALUS

Käesolevas blogipostituses tõin lühidalt välja neli rahateenimise võimalust Oriflame'is. Kuidas tundub? Kas tahaksid proovida Oriflame's raha teenida?

Registreeri Oriflame'i kliendinumber minu tiimi, ole julge ning anna endale võimalus! Sa ei tea kunagi kuhu elu Sind viib enne, kui Sa ei proovi! Ilma kogemuseta võime lihtsalt arvata! ♡

_____________________________

ELIKO SK


Eelmine
Reisimine Oriflame'ga: Elise kogemus
Järgmine
Oriflame kliendinumber - kuidas registreerida?

Vastused puuduvad

Email again: